Fartuch chirurgiczny jednorazowy jałowy opinie

Zajmuję się zaopatrzeniem w szpitalu i zamówiłem kilka miesięcy temu nowe fartuchy chirurgiczne jednorazowe jałowe. Opinie korzystających z nich specjalistów są bardzo dobre. Przede wszystkim produkty posiadają niepylące mankiety, co było sporym mankamentem dłuższego używania starych modeli.
Karol
Fartuch chirurgiczny (jednorazowy, jałowy) z włókniny SMMS jest przede wszystkim bardzo wygodny i nie ogranicza ruchów, a przy tym sprawdza się w wilgotnych warunkach. Jak na tę cenę, jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem i trudno o coś lepszego, polecam serdecznie!
Dominika
Szpital w którym pracuję od dawna korzysta z jednorazowych, jałowych fartuchów chirurgicznych, ponieważ są najbardziej higienicznym rozwiązaniem, a przy tym nie kosztują sporo i można je dostać w różnych rozmiarach. Co istotne, włóknina SMMS “oddycha”, co zwiększa komfort przy dłuższych zabiegach.
Andrzej
Od długiego czasu stosuję fartuchy chirurgiczne jednorazowe jałowe. Opinie zachęciły mnie do zamówienia pierwszej partii i produkty świetnie się sprawdziły w swojej roli - są wygodne, tkanina jest oddychająca, a przy tym sprawdzają się nawet w przypadku dużej ilości krwi.
Karolina
Jestem chirurgiem już od dawna i od kilku lat używam fartuchów chirurgicznych jednorazowych (jałowych), ponieważ są wykonane z SMMS, czyli materiału wytrzymałego, który odprowadza pot na zewnątrz i “oddycha”. Zakładanie jest proste, szybkie i wygodne, co ma znaczenie w sytuacjach, w których istotny jest czas.
Robert